Apbalvos nozares pārstāvjus par nozīmīgu ieguldījumu lauksaimniecībā

Zemkopības ministrija informē, ka piektdien, 16. novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apbalvos nozares pārstāvjus – lauksaimniekus, ekspertus, zinātniekus, mācībspēkus un valsts pārvaldes darbiniekus – par sasniegumiem lauksaimniecībā, meža nozarē, zivsaimniecībā un pārtikas aprites nodrošināšanā, pasniedzot Zemkopības ministrijas (ZM) augstāko apbalvojumu – medaļu “Par centību”, ZM Atzinības rakstu un Zivju fonda Atzinības rakstu.  
 

Pasākums notiks pulksten 12.00 ZM ēkas otrā stāva konferenču zālē (Republikas laukumā 2, Rīgā).  


 
Zemkopības ministrijas medaļu “Par centību” saņems:


1. Dr. oec. Velta Paršova, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Vides un būvzinātņu fakultātes Zemes pārvaldības un ģeodēzijas katedras profesore;
2. Māris Pūce, Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” un LLU valsts zinātniskās izpētes mežu apsaimniekošanas aģentūras Meža pētīšanas stacijas direktora vietnieks;
3. Andrejs Rozītis, SIA “Meliorceltnieks” valdes loceklis;
4. Jānis Grava, Valsts meža dienesta (VMD) Zemgales virsmežniecības virsmežzinis;
5. Jānis Jaunslavietis, VMD Ziemeļvidzemes virsmežniecības Valkas nodaļas vecākais mežzinis;
6. Guna Začeste, VMD Austrumlatgales virsmežniecības Balvu nodaļas vecākā mežzine;
7. Dzintars Rozens, VMD Rīgas reģionālās virsmežniecības inženieris ugunsapsardzības jautājumos;
8. Jeļena Martovicka, Lauksaimniecības datu centra (LDC) Finanšu un administratīvā departamenta direktore;
9. Saulcerīte Indričeva, Lauku atbalsta dienesta (LAD) Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja;
10. Solvita Ķikāne, LAD Lielrīgas reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja;
11. Jānis Zvaigzne, SIA “Mārupe” bijušais valdes priekšsēdētājs;
12. Kārlis Vadzītis, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (VTUA) Tehniskās uzraudzības departamenta Zemgales reģiona nodaļas vecākais inspektors;
13. Jānis Pavlovičs, VTUA Tehniskās uzraudzības departamenta Rīgas reģiona nodaļas vecākais inspektors;
14. Irēna Granovska, Valsts augu aizsardzības dienesta (VAAD) Latgales reģionālās nodaļas vecākā inspektore;
15. Solvita Berga, VAAD Sēklu kontroles departamenta Nacionālās sēklu kontroles laboratorijas vadītāja;
16. Aleksejs Nipers, LLU Administratīvā centra vadītājs;
17. Aivars Bērziņš, Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” (BIOR) direktors;
18. Gaļina Pauliņa, Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Rīgas pilsētas pārvaldes pārtikas inspektore;
19. Māris Balodis, PVD ģenerāldirektors;
20. Ilze Muriņa, ZM Zivsaimniecības departamenta Zivsaimniecības atbalsta nodaļas vecākā referente;
21. Aiva Zvirbule, ZM Lauku attīstības atbalsta departamenta Lauku attīstības fondu atbalsta nodaļas vadītāja vietniece;
22. Ieva Līcīte, ZM Lauksaimniecības departamenta Lauksaimniecības ilgtspējīgas attīstības nodaļas vecākā referente
23. Elīna Dambekalne, ZM Starptautisko lietu un stratēģijas analīzes departamenta Starptautisko lietu nodaļas vadītāja vietniece;
24. Indra Ruļuka, ZM Tirgus un tiešā atbalsta departamenta Tiešo maksājumu un nozaru ekonomikas nodaļas vadītāja;
25. Diāna Eksta, ZM Budžeta un finanšu departamenta Budžeta plānošanas un finansēšanas nodaļas vadītāja vietniece;
26. Ilona Vrona, ZM Juridiskā departamenta Personāla nodaļas vecākā referente.

 

Zemkopības ministrijas Atzinības rakstu saņems:


1. Svetlana Straha, SIA “Kalnāji” lopkopības nozares vadītāja;
2. Nikolajs Ļisovenko, SIA “Latvijas Šķirnes dzīvnieku audzētāju savienība” ciltslietu zootehniķis;
3. Alla Tilgase, SIA “Latvijas Šķirnes dzīvnieku audzētāju savienība” ciltsdarba speciāliste;
4. Sigita Lukaže, akciju sabiedrības “Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” ciltsdarba speciāliste;
5. Akciju sabiedrība “Talsu piensaimnieks”; 
6. Aldis Spalviņš, akciju sabiedrības “Rankas piens” valdes priekšsēdētājs;
7. Ieva Midega, SIA “Vecsiljāņi” siera meistare;
8. Guntars Velbergs, valsts SIA “Meliorprojekts” meliorācijas inženieris;
9. Sergejs Zikins, valsts SIA “Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi” valdes loceklis;
10. Dace Sīmane, valsts SIA “Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi” Finanšu un attīstības departamenta vadītāja vietniece;
11. Astra Bērziņa, VMD Dienvidkurzemes virsmežniecības vecākā inspektore meža reproduktīvā materiāla jautājumos;
12. Dainis Viļums, VMD Austrumlatgales virsmežniecības Rēzeknes nodaļas vecākais mežzinis;
13. Pēteris Šņepsts, VMD Centrālvidzemes virsmežniecības Meža ugunsdzēsības stacijas vadītājs;
14. Ilgvars Jačuks, VMD Ziemeļaustrumu virsmežniecības Gulbenes nodaļas mežzinis;
15. Ruta Latkovska, LDC Metodoloģijas departamenta Ražošanas un datu analīzes nodaļas vadītāja;
16. Edgars Bordāns, LAD Kontroles departamenta Platību kontroles metodikas un uzraudzības daļas vecākais referents;
17. Jānis Kuklis, LAD Lauksaimniecības un lauku attīstības departamenta Lauksaimniecības un mežsaimniecības daļas vecākais referents;
18. Gunta Vēdzele, LAD Dienvidkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Klientu apkalpošanas un administratīvās daļas vadītāja;
19. Elvīra Ludborža, LAD Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Lauksaimniecības un lauku attīstības daļas vadītāja vietniece;
20. Karina Pavlova, LAD Zivsaimniecības un valsts atbalsta departamenta direktora vietniece – Zivsaimniecības daļas vadītāja;
21. Žanita Kārkliņa, LAD Eiropas Savienības Tiešo maksājumu departamenta Maksājumu un pārskatu daļas vadītāja;
22. Silga Menska, LAD Zemgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Kontroles un uzraudzības daļas vadītāja;
23. Mirdza Feldmane, LPKS “Pienupīte” valdes priekšsēdētāja;
24. Dainis Millers, VTUA Tehniskās uzraudzības departamenta Latgales reģiona nodaļas vecākais inspektors;
25. Ligita Zilgalve, VTUA Muzeju un resursu vadības departamenta Finanšu nodaļas grāmatvede;
26. Māris Šaršūns, VTUA Tehniskās uzraudzības departamenta Latgales reģiona nodaļas inspektors;
27. Sarmīte Burgmane, VTUA Muzeju un resursu vadības departamenta vadītāja;
28. Inta Traiņina, VAAD Agroķīmijas departamenta Agroķīmijas laboratorijas eksperte;
29. Astra Garkāje, VAAD Augu karantīnas departamenta vecākā inspektore;
30. Ilga Lapiņa, bijusī VAAD Sēklu kontroles departamenta direktora vietniece;
31. Janīna Zute, BIOR Klientu apkalpošanas nodaļas vecākā eksperte;
32. Alla Cibrovska, BIOR Pārtikas un vides izmeklējumu laboratorijas Mikrobioloģijas nodaļas vadītāja;
33. Janīna Daukšte, BIOR Klientu apkalpošanas nodaļas vecākā eksperte;
34. Svetlana Cvetkova, BIOR Dzīvnieku slimību diagnostikas laboratorijas Molekulārās bioloģijas nodaļas vecākā eksperte;
35. Sandra Ozoliņa, PVD Rīgas pilsētas pārvaldes pārtikas inspektore;
36. Juris Kalniņš, valsts SIA “Meliorprojekts” valdes priekšsēdētājs;
37. Ritvars Zapereckis, ZM Lauku attīstības atbalsta departamenta Valsts atbalsta plānošanas nodaļas vecākais eksperts;
38. Jūlija Travina, ZM Lauku attīstības atbalsta departamenta Lauku attīstības fondu atbalsta nodaļas vecākā referente;
39. Elīna Plaude, ministra biroja vadītāja;
40. Līga Sējāne, ZM Tirgus un tiešā atbalsta departamenta Pārtikas nozares nodaļas vecākā referente.

 

Zivju fonda Atzinības rakstu saņems:


1. Jānis Sprugevics, Valsts vides dienesta Liepājas reģionālās vides pārvaldes Kontroles daļas Resursu kontroles sektora vecākais inspektors;
2. Ivars Putnis, BIOR Zivju resursu departamenta Jūras nodaļas vadītājs;
3. Zenta Bondare, bijusī LAD Zivsaimniecības un valsts atbalsta departamenta Valsts atbalsta daļas vecākā referente.

  • Publicēts:
    13.11.2018