Aicina uz sanāksmi konkrētu personu izvirzīšanai darbam Medību saimniecības attīstības fonda Konsultatīvajā padomē

Lai nodrošinātu Medību saimniecības attīstības fonda finansējuma izlietojuma atklātumu un veicinātu sabiedrības interešu ievērošanu fonda līdzekļu sadalē, kā arī sabiedrības līdzdalību lēmumu pieņemšanā, Zemkopības ministrija, ievērojot Ministru kabineta 2007.gada 6.novembra noteikumu Nr.743 „Medību saimniecības attīstības fonda nolikums” 15.punktu un 16.2. apakšpunktu, aicina zinātnes un izpētes organizāciju (interešu grupas) pārstāvjus uz sanāksmi klātienē, konkrētu personu izvirzīšanai darbam Medību saimniecības attīstības fonda Konsultatīvajā padomē.
 

 

Zemkopības ministrija gaidīs zinātnes un izpētes organizāciju interešu grupas pārstāvju ierašanos 2015.gada 2.jūlijā pulksten 10:00 Zemkopības ministrijā (Republikas laukumā 2, Rīgā, LV-1981, 11.stāvā, apspriežu telpā Nr.1110).

 

Zinātnes un izpētes organizāciju interešu grupas pārstāvju sanāksmes protokols pēc sanāksmes ar konkrētām izvirzītajām personām darbam Medību saimniecības attīstības fonda Konsultatīvajā padomē iesniedzams Zemkopības ministrijas Meža departamentā, 1118.kabinetā. Papildus informācijai pa tālruni 67027554 un e-pastu msaf@zm.gov.lv.

 

  • Publicēts:
    16.06.2015

Nozares iestādes

Darba plāns

  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā