Aicinājums piedalīties konkursā "Mūsu mazais pārgājiens"!

Aicinājums piedalīties konkursā

„Mūsu mazais pārgājiens 2014”!

 

Zemkopības ministrija (ZM) izsludina jau par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei „Mūsu mazais pārgājiens 2014”. Konkurss notiek jau astoto reizi. Tajā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki.

 

Konkursa „Mūsu mazais pārgājiens 2014” mērķis ir iepazīt koku kā mūsdienīgu, drošu un daudzfunkcionālu materiālu un pievērst jauniešu uzmanību koka izmantošanai dažādās celtnēs Latvijā un pasaulē. Moto: „Koks – mūsdienīgs materiāls!”

 

Lai piedalītos konkursā, jāveic literatūras un informācijas avotu izpēti par koku kā mūsdienīgu, drošu un daudzfunkcionālu materiālu un tā izmantošanu dažādās celtnēs Latvijā un pasaulē, jādodas izpētes pārgājienā vai ekskursijā, lai apzinātu koka mūsdienīgos un daudzfunkcionālos izmantošanas veidus savā pagastā, novadā, pilsētā vai Latvijā un jāsagatavo izpētes darbs – pārgājiena vai ekskursijas apraksts brīvā stāstījumā, esejas vai citā literārā formā (par interesantiem novērojumiem un atklājumiem), papildinot aprakstu ar stāstnieku liecībām un vizuālo informāciju (zīmējumiem, kartēm, fotoattēliem u.c.).

 

Konkursa darbs jāiesniedz līdz š.g. 3. oktobra plkst.15.00 Zemkopības ministrijas Meža departamentā vai jānosūta pa pastu Zemkopības ministrijas Meža departamentam ar norādi Konkurss MŪSU MAZAIS PĀRGĀJIENS. Konkursa nolikums pieejams ZM mājas lapā.

 

Konkursa komisijas vadītājs ir publicists Ēriks Hānbergs. Konkursa darbus vērtēs četrās vērtēšanas grupās: 1.-4. klase, 5.-9. klase, 10.-12. klase un profesionālo izglītības iestāžu grupā, atsevišķi tiks vērtēti izglītības interešu pulciņi un mazpulki. Katrā grupā labākie konkursa darbu autori un klases audzinātāji (interešu izglītības pulciņa vai mazpulka vadītāji) tiks aicināti 2014.gada rudenī uz konkursa noslēguma kopā sanākšanu. Uzvarētāji katrā vecuma grupā balvā saņems arī atmaksātus transporta pakalpojumus ekskursijai pēc pašu izvēlēta maršruta.

 

Plašāka informācija:
Māra Mīkule
Meža departaments
Meža nozares atbalsta un
stratēģijas nodaļa
tālr. 67027553

 

Vairāk informācijas par Mūsu mazais pārgājiens 2014.

  • Publicēts:
    28.08.2014

Nozares iestādes

Darba plāns

  • Novada Garša
  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā