Konkurss „Mūsu mazais pārgājiens 2017”

Konkurss „Mūsu mazais pārgājiens 2017”

 
 Zemkopības ministrija (ZM) jau vienpadsmito reizi izsludina jau par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei „Mūsu mazais pārgājiens 2017”. Tajā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki.
 

Moto: „Meža zemē Latvijā!”
 

Konkursa „Mūsu mazais pārgājiens 2017” uzdevums ir veikt izpēti par lietaskoku turpinājumu Latvijā un pasaulē galaizstrādājumu veidolā.
 

Konkursa darbs jāiesniedz līdz š.g. 6. oktobra plkst.15.00 Zemkopības ministrijas Meža departamentā vai jānosūta pa pastu ar norādi „Konkursam „MŪSU MAZAIS PĀRGĀJIENS 2017”” (pasta zīmogs 06.10.2017.), bet pieteikuma anketa jāaizpilda ŠAJĀ saitē.

 

Lai piedalītos konkursā, jāveic literatūras un informācijas avotu izpēti par lietaskoku turpinājumu Latvijā un pasaulē galaizstrādājumu veidolā un jāsagatavo radošu izpētes darbu – pārgājiena vai ekskursijas aprakstu brīvā stāstījumā, esejas vai citā literārā formā par interesantiem novērojumiem un atklājumiem, papildinot aprakstu ar stāstnieku liecībām un vizuālo informāciju (zīmējumiem, kartēm, fotoattēliem u.c.). 

 

Nolikums pieejams ŠEIT.

  • Publicēts:
    12.06.2017

Nozares iestādes

Darba plāns

  • Novada Garša
  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā