PVD aicina importētājus uz semināru par apliecinājuma aizpildīšanu kombinētajiem produktiem

Pārtikas un veterinārais dienests aicina importētājus uz semināru par jauno normatīvo aktu piemērošanu produktu veidiem, kuriem ir jāaizpilda un jāpievieno apliecinājums.

 

Atgādinām, ka 2021. gada 21. aprīlī stājās spēkā Komisijas Īstenošanas regula (ES) 2020/2235 un Regulas 2019/625 12. panta 2. c) apakšpunkts, kurā noteikti jauni kritēriji kombinētu produktu ievešanai no trešajām valstīm.

 

Saskaņā ar regulu, ievedot Latvijā ilgi uzglabājamus kombinētos produktus, kas satur pārstrādātus dzīvnieku izcelsmes produktus (pienu, olas, izņemot pārstrādātu gaļu) un kuriem transportēšanas un uzglabāšanas laikā nav nepieciešami kontrolēti temperatūras apstākļi, ir jāpievieno pārtikas apritē iesaistītā importētāja aizpildīts un parakstīts privātais apliecinājums. VAIRĀK

 

Seminārs notiks 2021. gada 12. maijā, plkst: 10:00, MS Team platformā. Dalība seminārā jāpiesaka, rakstot uz info.rd@pvd.gov.lv.

 

Ja rodas jautājumi vai neskaidrības par apliecinājuma nepieciešamību attiecīgajam produktam un tā aizpildīšanu, aicinām sazināties ar Robežkontroles departamentu.

  • Publicēts:
    05.05.2021