Pieredzes apmaiņas vizītes

 

2017. gads

Twinning projekta “Atbalsts Moldovas Republikas Nacionālajai Pārtikas drošības aģentūrai” ietvaros pieredzes apmaiņas vizītē Pārtikas un veterinārajā dienā bija ieradušies Moldovas speciālisti

 

Ukrainas lauksaimniecības sektora speciālistu pieredzes apmaiņas vizīte, lai iepazītos ar veterinārās uzraudzības un svaigpiena kontroles principiem.

 

Pārtikas un veterinārajā dienestā viesojās Gruzijas Nacionālās pārtikas aģentūras speciālisti, lai iepazītos ar zivju un zivju produktu oficiālo kontroli un to reglamentējošajiem Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem.

 

Pieredzes apmaiņas vizītē par veterināro jomu viesojas Azerbaidžānas Republikas Lauksamniecības ministrijas Valsts Lauksamniecības projektu un kredītu vadības dienesta Lauksaimniecības konkurētspējas uzlabošanas projekta speciālisti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016. gads

05.10.

Ukrainas lauksaimniecības sektora speciālistu pieredzes apmaiņas vizīte, lai iepazītos ar veterinārās uzraudzības un svaigpiena kontroles principiem.

11.07. – 16.07.

TAIEX organizētām apmācībām Maķedonijas Republikas Pārtikas un veterinārās aģentūras ekspertiem par pārtikas un uzturvielu marķējumu un pārtikas laboratorisko analīžu metodēm

30.05 – 03.06

Saūda Arābijas Pārtikas un zāļu aģentūras speciālistu apmācības  - “Pārtikas inspekciju organizēšana un vadīšana”

16.05. – 20.05.

Gruzijas Ieņēmumu dienesta fitosanitārās robežkontroles speciālistu apmācības Pārtikas un veterinārā dienesta Robežkontroles departamentā par robežkontroles punktu procedūrām un robežkontroles veikšanu

29.02 – 04.03.

Ar Eiropas Komisijas Paplašināšanas ģenerāldirektorāta Tehniskās palīdzības un informācijas apmaiņas biroja (TAIEX)  atbalstu organizētas  apmācības Kosovas Pārtikas un veterinārās aģentūras speciālistiem

17.02. – 19.02.

Eiropas Kopienas References laboratorijas Āfrikas un klasiskā cūku mēra epidemioloģijas datu bāzes uzturēšanas ekspertu vizīte.

2015. gads

 

12.12.

 

Ukrainas lauksaimniecības sektora, ražotāju asociāciju un konsultāciju dienestu vadītāju vizīte Pārtikas un veterinārajā dienestā, lai iepazītos ar PVD lomu un funkcijām Eiropas Savienības kopējā tirgus nodrošināšanā.

 

12.12. - 19.12.

 

 

Gruzijas Ieņēmumu dienesta fitosanitārās robežkontroles speciālistu praktiskās apmācībām veterinārās robežkontroles jomā.

 

18.10. - 25.10.

 

 

Gruzijas Ieņēmumu dienesta fitosanitārās robežkontroles speciālistu praktiskās apmācības fitosanitārās robežkontroles jomā.

 

15.04.2015.

 

 

Tadžikistānas universitāšu (Lauksaimniecības universitāte, Tehnoloģiskā universitāte un Medicīnas universitāte) mācībspēku delegācijas vizīte Pārtikas un veterinārajā dienestā TEPMUPS programmas finansētā projekta „Tadžikistānas augstākās izglītības modernizācija pārtikas kvalitātes un drošības jomā” ietvaros.

2014. gads

14.02. – 21.02.

 

Ķīnas Tautas Republikas Kvalitātes uzraudzības inspekcijas un karantīnas galvenās administrācijas amatpersonu vizīte. (Mr Bi Kexing)

06.01.2014.

Pārtikas un veterinārā dienestā viesojās ASV Vēstniecības Latvijā Pārvadāšanas stratēģijas veicināšanas amatpersona, kas atbildīga par Ziemeļu Distribūcijas darbības tīkla koordinēšanu -  Stefans A. Lomeli.

2013. gads

15.11.

Gruzijas Lauksaimniecības ministrs Šalva Pipija un viņu pavadošo Gruzijas lauksaimniecības ministrijas pārstāvju vizīte