Covid-19 ierobežojumi VTUA darbībā pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas

Covid-19 ierobežojumi VTUA darbībā pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas
Lai arī no 2020.gada 10. jūnija ārkārtējā situācija Latvijā ir atcelta, arī turpmāk jāievēro fiziskā distancēšanās, roku higiēna un citi epidemioloģiskās drošības noteikumi, lai novērstu turpmāku Covid-19 izplatību.
 
Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) arī turpmāk iedzīvotājiem klātienes (telpās) pakalpojumus nodrošinās tikai pēc IEPRIEKŠĒJAS PIETEIKŠANĀS, izmantojot elektronisku vai telefonisku saziņu. Ja zvanījāt, bet nepacēlām, atzvanīsim! Klientu apkalpošana tiek nodrošināta ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus.
 
Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" noteikto. Turpmāk traktortehnikas izglītības iestādes izglītības procesu profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides un pieaugušo neformālās izglītības programmās, tai skaitā pārbaudījumu norisi, nodrošina klātienē, ievērojot – maksimālais personu skaits grupā ir 50.
 
Savukārt iesāktās attālinātās mācību grupas pabeidz apmācības procesu attālināti, bet turpmāk tiek saskaņotas tikai klātienes apmācību grupas.
 
Savukārt traktortehnikas vadītāju tiesību pretendenti var pieteikties eksaminācijai kā līdz šim, sazinoties ar tuvāko vai ērtāko VTUA nodaļas biroju un vienojoties par eksaminācijas laikiem, vienīgi jāņem vērā, ka eksaminācija veicama klātienē tikai pēc IEPRIEKŠĒJAS PIETEIKŠANĀS, individuāli. Klātienes pakalpojumu saņemšanas laikā var veidoties rindas, tāpēc klientus aicinām būt iecietīgiem un ievērot VTUA nodarbinātā norādījumus par pakalpojuma nodrošināšanas organizāciju epidemioloģiskos drošības noteikumus.
 
Būtiskākie fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumi
- 2 metru distance no citiem cilvēkiem
- Ne vairāk kā 100 personas organizētā pasākumā telpās
- Ne vairāk kā 300 personas organizētā pasākumā ārā
- Vēdināt telpas, ievērot higiēnu, dezinfekcijai izmantot līdzekli ar vismaz 70% spirta saturu
- Publiskās vietās jāseko norādēm par drošības pasākumiem
 
Būtiska ir ikviena individuālā atbildība pret savu un sabiedrības kopējo veselību!
 
Sargi sevi, sargi apkārtējos!
Paldies visiem par sapratni un atbalstu!
  • Publicēts:
    30.06.2020

Darba plāns

  • Uzticības tālrunis
  • Ceļu satiksmes noteikumu tests
  • Traktortehnikas Izglītības iestādes paškontroles anketa
  • Traktortehnikas tehniskās apskates
  • Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese
  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā