VTUA pieejamība klientu apkalpošanai klātienē

VTUA pieejamība klientu apkalpošanai klātienē

Ņemot vērā sarežģīto epidemioloģisko situācija valstī, saņemt VTUA pakalpojumu iespējams vienīgi iepriekš piesakoties un rezervējot pieņemšanas laiku sev ērtākajā vai tuvākajā VTUA nodaļas birojā.

 

Iedzīvotājiem klātienes pakalpojumus VTUA nodrošinās tikai individuāli, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības (vismaz 2m x 2 cilvēki, lietojam sejas maskas, utt.).

VTUA klientu apkalpošanas biroji

Rīgas reģiona nodaļa

Klātienes pieejamība

Tukums

63129291

tukums@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Rīga

67613821

riga@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Limbaži

64021388

limbazi@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Ogre

65024119

ogre@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Zemgales reģiona nodaļa

Jēkabpils

65231698

jekabpils@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Jelgava

63024642

jelgava@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Bauska

63925013

bauska@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Dobele

63781414

dobele@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Aizkraukle

65123326

aizkraukle@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Vidzemes reģiona nodaļa

Valmiera

64221143

valmiera@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Valka

64724255

valka@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Priekuļi

64130004

priekuli@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Alūksne

64322886

aluksne@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Madona

64822799

madona@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Gulbene

64471410

gulbene@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Balvi

64522411

balvi@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Latgales reģiona nodaļa

Preiļi

65322033

preili@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Daugavpils

65425654

daugavpils@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Krāslava

65626350

kraslava@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Rēzekne

64624369

rezekne@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Ludza

65781149

ludza@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Kurzemes reģiona nodaļa

Talsi

63223134

talsi@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Liepāja

63425564

liepaja@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

Ventspils

27183612

ventspils@vtua.gov.lv

 iepriekš piesakoties 

Kuldīga

63322613

kuldiga@vtua.gov.lv

Slēgts

Saldus

63881654

saldus@vtua.gov.lv

iepriekš piesakoties

 
Būtiska ir ikviena individuālā atbildība, tāpēc dāvināsim viens otram veselību!
  • Publicēts:
    21.01.2021

Darba plāns

  • Uzticības tālrunis
  • Ceļu satiksmes noteikumu tests
  • Traktortehnikas Izglītības iestādes paškontroles anketa
  • Traktortehnikas tehniskās apskates
  • Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese
  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā