Zemkopības ministrs apbalvo VTUA nodarbinātos! Lepojamies!

Zemkopības ministrs apbalvo VTUA nodarbinātos! Lepojamies!

Piektdien, 2018.gada 16.novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apbalvos Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (turpmāk - VTUA) ilggadējos nodarbinātos Aizkrauklē, Limbažos, Daugavpilī un Rīgā par nozīmīgu ieguldījumu lauksaimniecības un tehniskās uzraudzības jomā.

 

Zemkopības ministrijas (ZM) medaļu „Par centību” saņems Kārlis Vadzītis, Tehniskās uzraudzības departamenta Zemgales reģiona nodaļas vecākais inspektors Aizkrauklē, kurš tehniskās uzraudzības jomā ir nostrādājis 32 gadus, kā arī Jānis Pavlovičs, Tehniskās uzraudzības departamenta Rīgas reģiona nodaļas vecākais inspektors Limbažos, kurš tehniskās uzraudzības jomā ir nostrādājis 38 gadus. Darba kolēģi abus inspektorus raksturo kā kompetentus kolēģus, novērtējot viņu ilggadējo pieredzi un zināšanas.

 

Savukārt ZM Atzinības rakstu saņems Dainis Millers, Tehniskās uzraudzības departamenta Latgales reģiona nodaļas vecākais inspektors Daugavpilī, kurš tehniskās uzraudzības jomā ir nostrādājis 24 gadus un Māris Šaršūns, Tehniskās uzraudzības departamenta Latgales reģiona nodaļas inspektors Daugavpilī, kurš tehniskās uzraudzības jomā ir nostrādājis 23 gadus. Abi nodarbinātie vienmēr aktīvi piedalījušies iestādes darba procesu uzlabošanā.

 

Tāpat ZM Atzinības raksts tiks pasniegts Sarmītei Burgmanei, Muzeju un resursu vadības departamenta vadītājai, kura VTUA ir nostrādājusi 13 gadus. Sarmīte Burgmane gadu gaitā ir aktīvi piedāvājusi risinājumus savā un iestādes kompetencē esošo procesu pilnveidošanai, sniedzot lielu atbalstu VTUA mērķu sasniegšanā un iestādes attīstībā.

 

ZM Atzinības raksts tiks pasniegts arī Ligitai Zilgalvei, Muzeju un resursu vadības departamenta Finanšu nodaļas grāmatvedei, kura VTUA ir nostrādājusi 24 gadus un kura ilggadīgi ir sniegusi priekšlikumus savā atbildībā esošo grāmatvedības procesu pilnveidošanu.

 

Apbalvotie darbinieki ik gadu centušies nodrošināt cilvēku veselībai, dzīvībai un apkārtējai videi nekaitīgas traktortehnikas un tās piekabju valsts tehnisko un tirgus, kā arī traktortehnikas vadītāju mācību procesa un tā nodrošinājuma uzraudzību. Tāpat ir ieguldījuši lielu darbu iestādes un sava novada klientu apkalpošanā un iestādes attīstībā.

 

“Kolēģiem, kuri izvirzīti ZM apbalvojumiem, VTUA vārdā izsaku pateicību par nozīmīgu ieguldījumu noteikto valsts funkciju nodrošināšanā, attīstībā un pilnveidošanā, līdz ar to arī Latvijas valsts stiprināšanā. Viņi sevi ikgadēji ir pierādījuši kā centīgus, zinošus un kvalificētus darbiniekus”, uzsvēra iestādes direktors Armands Binovskis.

 

Kopumā, 16.novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apbalvos ap 70 nozares pārstāvjus – lauksaimniekus, ekspertus, zinātniekus, mācībspēkus un valsts pārvaldes darbiniekus – par sasniegumiem lauksaimniecībā, meža nozarē, zivsaimniecībā un pārtikas aprites nodrošināšanā.

 

Pasākums notiks pulksten 12.00 ZM ēkas otrā stāva konferenču zālē (Republikas laukumā 2, Rīgā

 

Plašāk skatīt ZM tīmekļa vietnē!

 • Publicēts:
  28.12.2018

Darba plāns

 • Traktortehnikas tehniskās apskates
 • Ceļu satiksmes noteikumu tests
 • Traktortehnikas Izglītības iestādes paškontroles anketa
 • Uzticības tālrunis
 • Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese
 • ZM klientu apkalpošanas centrs
 • valsts ir internetā
 • Lauksaimniecības skaitīšana 2020