Tehniskās apskates

Lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

 

Traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates grafikus (plānotās) skatīt vai lejupielādēt Latvijas Atvērto datu portālā, Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sadaļā. Ieteikums - Lejupielādējot pielikumu, sākt meklēt pēc novada un vietas vai izvēlēties zemāk redzamo karti, kurā meklēt vajadzīgo laiku vai traktortehnikai pietuvināto apskates vietu, vadoties pēc kartes lietošanas pamācības.

Traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates grafikus (plānotos) var meklēt arī skatāmajā versijā iestādes tīmekļa vietnē.

 

Traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates laiki un vietas

 

Traktortehnikas tehniskās apskates izbraukuma grafika karti atvērt lielākā logā!

 

KARTES LIETOŠANAS PAMĀCĪBA:

  • labajā augšējā stūrī izvēlamies informāciju ko meklējam;
  • vispirms pietuviniet un pēc tam uzklikšķiniet uz norādīto un Jums vēlamo punktu, atvērsies papildu skaidrojošā informācija;
  • kreisajā augšējā stūrī ir iespēja izvēlēties meklēt pēc Jums vēlamās adreses un datuma un pēc tam piemeklēt tuvāko norādīto vietu
  • Ja uzklikšķināsiet uz konkrētā punkta un izvēlēsieties pogu "Maršruts", neaizmirstiet ierīcē ieslēgt lokāciju, ja tāda iespēja pastāv vai arī izvēlēties koordinātes, tās palīdzēs labāk atrast Jums vēlamo vietu.

 

Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. VTUA aicina traktortehnikas un tās piekabju ikgadējo valsts tehnisko apskati ieplānot savlaicīgi, iepriekš piesakoties tuvākajā vai ērtākajā VTUA birojā!

 

Pakalpojumi un to izmaksas

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra sniedz traktortehnikas vai tās piekabes tehniskās apskates pakalpojumus traktortehnikas uzraudzības jomā.

Publisko maksas pakalpojumu cenu kalkulācija tehniskai apskatei.

 

Tehniskās prasības

Tehniskās prasības lauksaimniecībā izmantojamo traktoru sagatavošanai meža darbiem.