Valsts tehniskās apskates laiki un vietas Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas un Vaiņodes novados

Lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

 

Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. Tāpat, atgādinam, ka par Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem varēs samaksāt TIKAI ar bezskaidras naudas maksājumu.

 

Tālrunis 29437351, 20000450, 22016718 vai www.vtua.gov.lv

 

2019.gada traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates laiki un vietas

Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas un Vaiņodes novados

Novads Apdzīvota vieta Datums Laiks Datums Laiks Datums Laiks Norises vieta
Aizputes Rokasbirze     04.04. 10:30     “Darbnīcas“
Kalvene     25.04. 10:30 23.05. 10:30 Skolas iela 21
Štakeldanga     24.04. 10:30     “Ozolāji“
Apriķi     24.04. 13:00 09.05. 10:30 Apriķu darbnīcas
Kazdanga     10.04. 10:30 13.05. 10:30 Ķiršu gatve 1
Cīrava     17.04. 10:30 17.05. 10:30 “Gaismas”
Pāvilostas Pāvilosta 21.03. 10:30     15.05. 10:30 Dzintara iela 73
Vērgale 28.03. 10:30     16.05. 10:30 Mehāniskās darbnīcas
Ziemupe 28.03. 12:00     16.05. 12:00 Ziemupes tautas nams
Saraiķi 28.03. 12:30     16.05. 12:30 Šķēdes iela 1
Saka 27.03. 10:30     22.05. 10:30 ”Pagastmāja”
Grobiņas Medze 04.03. 10:30     02.05. 10:30 “Priedes”, Kapsēde
Robežnieki 06.03. 10:30         Mehāniskās darbnīcas
Gavieze 11.03. 10:30     12.06. 10:30 “Āmuļi”
Bārta     15.04. 10:30 27.05. 10:30 “Tautas nams”
Durbes Lieģi 06.03. 10:30 03.04. 10:30 05.06. 10:30 Parka iela 2
Durbe 21.03. 10:30     27.05. 10:30 Skolas iela 3
Dunalka     04.04. 10:30 06.06. 10:30 “Pagastmāja”
Vecpils     08.04. 10:30 10.06. 10:30 “Pagastnams”
Priekules Virga 04.03. 10:30     09.05. 10:30 “Pagastmāja”, Paplaka
Bunka 22.03. 10:30 10.04. 10:30     ”Bunkas kultūras nams”
Priekule 11.03. 10:30 25.04. 10:30 12.06. 10:30 Ķieģeļu iela 3
Kalētu     11.04. 10:30 13.06. 10:30 Liepu aleja 6
Gramzda 20.03. 10:30 25.04. 10:30 19.06. 10:30 Skolas iela 3
Tadaiķi         17.06. 10:30 “Kalte“
Nīcas Otaņķi 28.03. 10:30 02.05. 10:30     “Pagastmāja”, Rude
Nīca 25.03. 10:30 17.04. 10:30 03.06. 10:30 Bārtas iela 10
Rucavas Dunika 18.03. 10:30     20.05. 10:30 ”Purenītes”, Sikšņi
Rucava     29.04. 10:30 17.06. 10:30 “Pagastmāja”
Vaiņodes Vaiņode 29.04. 12:30 23.05. 10:30     Vienības iela 6 (Kom.uzņēmums)
Vībiņi 29.04. 10:30 29.05. 10:30     Kalna iela 4 (Pie vecā bērnu dārza)