Valsts tehniskās apskates laiki un vietas Auces, Dobeles un Tērvetes novados

Lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

 

Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. Tāpat, atgādinām, ka par Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem varēs samaksāt TIKAI ar bezskaidras naudas maksājumu.

 

Tālrunis 29269130, 29131817, e-pasts: dobele@vtua.gov.lv vai www.vtua.gov.lv

 

2019.gada traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates laiki un vietas

Auces, Dobeles un Tērvetes novados

Novads Apdzīvotas vieta Datums Laiks Datums Laiks Norises vieta
Auces Vecauce 12.04. 10:30 9.05. 10:30 Mehāniskās darbnīcas Vecauce
Vecmiķeļi 18.03. 10:30     Tand Ukri
Bēne 9.05. 14:00     Rūpniecības 2D
Īle 2.05. 10:30     Pagasta centrs (Klintenes)
Lielauce 2.05. 12:00     Pagasta centrs (Tautas nams)
Ukri 17.05. 10:30     Pagasta centrs (Druvas iela)
Vītiņi 11.04. 10:30 9.05. 12:00 Pagasta centrs (Pagasta nams)
Dobeles Kaķenieki 17.04. 10:30 29.05. 12:30 Meh. darbnīcas Agro Kaķenieki
Auri 06.01. 10:30     Ziedi JP
Šķibe 14.03. 10:30 18.04. 10:30 Šķibe (Ziedi)
Miltiņi 8.03. 10:30 31.05. 10:30 Mehāniskās darbnīcas Zelta druva
Biksti 4.04. 10:30 23.05. 12:30 Mehāniskās darbnīcas Muldas
Upenieki 23.05. 10:30     Ciema centrs (Krāces)
Aizstrautnieki 7.03. 12:30     Kalna Oši
Jaunbērze 13.03. 10:30 26.03. 10:30 Ošlejas
Jaunbērze 22.03. 10:30 10.04. 10:30 Meh. darbnīcas Mārtiņi, Anšītes
Krimūnas 28.03. 10:30     Dobele Agra
Naudīte 20.05. 10:30     Lielodiņi
Penkule 3.04. 10:30 22.05. 10:30 Mehāniskās darbnīcas SIA Penkule
Zebrene 29.05. 10:30     Pagasta centrs (Veldres)
Tērvetes Bukaiši 25.04. 10:30 30.05. 10:30 Pagasta centrs (Meh.darbnīcas)
Kroņauce 21.03. 10:30     Mehāniskās darbnīcas A/F Tērvete
Zelmeņi 8.04. 10:30 26.04. 10:30 Dāmnieki
Klūnas 20.05. 12:00     Ciema centrs (Klūnas)
Augstkalne 29.04. 10:30     Silāres (Kalēji)
Dzeguzēni 29.04. 12:00     Silaine