Valsts tehniskās apskates laiki un vietas Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novados

Lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

 

Apskates laikā vadītājam jābūt līdzi derīgai atbilstošas kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecībai, tehnikas reģistrācijas apliecībai un jābūt derīgai OCTA polisei. Tāpat, atgādinām, ka par Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem varēs samaksāt TIKAI ar bezskaidras naudas maksājumu.

 

Tālrunis 25639692, 26577953, e-pasts: valmiera@vtua.gov.lv vai www.vtua.gov.lv

 

2019.gada traktortehnikas un tās piekabju ikgadējās valsts tehniskās apskates laiki un vietas

Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novados

Novads Apdzīvotas vieta Datums Laiks Datums Laiks Norises vieta
Burtnieku Matīši 05.04. 09:30 10.05. 09:30 Robežu iela 2a
Vecate 05.04. 12:30 10.05. 12:30 “Meh.darbnīcas”
Mazsalacas Mazsalaca 05.04. 15:00 10.05. 15:00 “Priedāji”(darbnīcas)
Ramata 04.04. 11:00 09.05. 11:00 “Garāžas”(darbnīcas)
Vērsis 04.04. 12:30 09.05. 13:00 “Vērši”(darbnīcas)
Rūjienas Ipiķi 04.04. 14:30 09.05. 15:00 “Liepas”
Mazsalacas Sēļi 08.04. 11:00 13.05. 11:00 “Agrosēļi”(darbnīcas)
Idus 08.04. 13:30 13.05. 13:30 “Līgotnes”
Skaņkalnes 08.04. 15:00 13.05. 15:30 “Jauncēlēni”(darbnīcas)
Rūjienas Endzele 12.04. 10:00 17.05. 10:00 “Sprīdīši”
Vilpulka 11.04. 11:00 16.05. 11:00 “Pagastmāja”
Lode 11.04. 14:00 16.05. 14:00 “Darbnīca”
Naukšēnu Naukšēni 15.04. 11:00 20.05. 11:00 “Darbnīcas”
Ķoņu 17.04. 11:00 23.05. 11:00 “Apsīši” Pag. pārvalde
Kocēnu Dikļi 18.04. 10:30 24.05. 09:30 “Meh.darbnīcas”
Bērzaine 18.04. 13:30 24.05. 12:00 “Kalves”(darbnīcas)
Burtnieku Burtnieku 18.04. 15:00 24.05. 14:00 “Imantas”(pie pagraba)
Kocēnu Kocēni 25.04. 10:30 27.05. 10:30 Gravas iela 8 (garažaas)
Vaidava 25.04. 12:30 27.05. 12:30 Gaujas iela 24
Rubene 25.04. 14:30 27.05. 14:30 “Kemnas”(darbnīcas)
Beverīnas Kauguri 26.04. 10:00 30.05. 10:30 “Darbnīcas 1”
Mūrmuiža 26.04. 11:30 30.05. 12:30 “Celtnieki”(darbnīcas)
Cempi 26.04. 14:30 30.05. 14:30 “Mežvidi”(darbnīcas)
Burtnieku Rūpnieki 26.04. 16:00 30.05. 16:00 “Rūpnieki 1a”
Rencēnu 29.04. 10:30 29.05. 10:30 “Gredzeni”
Lizdēni 29.04. 13:30 29.05. 13:30 Draudzības iela 1
Buka 29.04. 15:00 29.05. 15:00 “Apiņi”