Paziņojumi par līdzdalības iespējām attīstības plānošanas dokumenta vai tiesību akta izstrādes procesā

 • Joma:
  Dabas resursu, lauksaimnieciskās ražošanas un pārstrādes politika
 • Kategorija:
  Noteikumu projekts
 • Teritorija:
 • Publikācijas datums:
  26.08.2021
 • Atbildīgais:
  Lelda Pamovska

Grozījumi Ministru kabineta 2014. gada 11. februāra noteikumos Nr. 82 “Noteikumi par valsts nodevu par mežsaimnieciskām un medību darbībām”

Aptauja beidzās 09.09.2021

Sabiedrības līdzdalībai tiek virzīts Ministru kabineta noteikumu projekts “Grozījumi Ministru kabineta 2014. gada 11. februāra noteikumos Nr. 82 “Noteikumi par valsts nodevu par mežsaimnieciskām un medību darbībām”” un tā anotācija.


Savus iebildumus par minēto noteikumu projektu Jums ir iespējams izteikt tā izstrādātājam:

 
Lelda Pamovska
Zemkopības ministrijas 
Meža departamenta
Meža resursu un medību nodaļas 
vecākā referente
Tālr: 67027101, lelda.pamovska[at]zm.gov.lv

Pēdējais komentārs

Saņemto komentāru skaits: 27
Anonīms [07.09.2021 13:50]
Strādāju VMD (mežzinis), un uzskatu, ka valsts nodevas ierosināts celt tikai tāpēc, lai valsts kārtējā veidā varētu izpumpēt iedzīvotāju naudu. Dienesta ļaužu algām, visticamāk, ar to nebūs nekāda sakara. Kaut kāds absurds, ko grasās ieviest! Vienkāršiem cilvēkiem jau tā nav nekādas lielās naudas.. Katru cirti - pat sanitāro - aplikt ar papildus jūgu, šādām nodevām!... Un, ja vēl medībām atkal pacels nodevu, izbeigsies arī tās medības, kas vēl palikušas, kas kaut cik vēl izkopj populāciju. Tad jau droši vien tikai "biezo elite" varēs šādu luksusu atļauties. Un, protams, meža sunīši- mežziņi... Tie gan jau neredzēs kādu manāmu algas paaugstinājumu, un gan jau atkal nokļūs daudziem "gānāmo" melnajā sarakstā.. Bet es jau vairs ne par ko daudz nebrīnos šajā mūsu sirdīm tik mīļajā, bet daudz cietušajā zemē, kurā daudzi latvju bāleliņi diemžēl kļuvuši par kangariem. Cik smagi, ka valstī valda varas un naudas kāre, vienaldzība pret savas zemes ļaudīm, ka bezdievība, izvirtība un meli pamazām tiecas pārmākt arī mūsu mīļo Latviju!