Pasākums visiem, kas mīl Latvijas lauksaimniecību – TRAKTORDIENA 2017 - 26. un 27. maijā Tērvetē!

Pasākums visiem, kas mīl Latvijas lauksaimniecību – TRAKTORDIENA 2017 -  26. un 27. maijā Tērvetē!

Nodibinājums “Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” sadarbībā ar partneriem – Latvijas Republikas Zemkopības ministriju, SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru” un akciju sabiedrību „Agrofirma Tērvete” – 2017. gada 26. un 27. maijā visus lauksaimniecības nozares un tehnikas interesentus, lauku un pilsētu iedzīvotājus aicina uz tadicionālo pasākumu TRAKTORDIENA 2017, kas notiks AS „Agrofirma Tērvete” laukā “Anšķini”, Tērvetes pagastā, Tērvetes novadā. Vietā, kur tikāmies arī iepriekšējā gadā.

 

Pasākums „TRAKTORDIENA 2017” norisināsies divas dienas:
• 26. maijā (piektdiena, plkst. 10:00 – 18:00) – „VIEDĀ LAUKSAIMNIECĪBA PRAKSĒ” – semināru daļa, tehnikas demonstrējumi (arkli, augsnes kultivatori un smidzinātāji), pētījumu (ziemas rapšu un vasaras miežu sējumi), tehnikas, tehnoloģiju, pakalpojumu un preču izstāde, traktoru sacensības trasē (1/4 fināls), iespēja apmeklēt AS “Agrofirma Tērvete” fermu, u.c.;
• 26. maijā – „PRAKTISKĀS IEMAŅAS RESURSU EFEKTIVITĀTES VEICINĀŠANĀ” – „ZAĻĀ JOSTA” Vides konkursu „Tīrai Latvijai!” noslēguma svētki.
• 27. maijā (sestdiena, plkst. 9:00 – 16:00) – „TRAKTORDIENA” – traktoru sacensības trasē (1/2 fināls un fināls), tehnikas, tehnoloģiju, pakalpojumu un preču izstāde, tehnikas un pētījumu demonstrējumi, prezentācijas, izglītojošas aktivitātes, iespēja apmeklēt AS “Agrofirma Tērvete” fermu, koncertprogramma “Sābri ieskandina Tērveti” u.c.

 

Pasākums notiks astoto reizi un tā mērķis ir – veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, organizēt pieredzes apmaiņu starp uzņēmējiem, lauksaimniecības nozares speciālistiem, valsts un nevalstiskā sektora pārstāvjiem un interesentiem, dodot iespēju visiem satikties vienuviet, iegūt informāciju, izglītoties, izklaidēties un iepazīt Latvijas lauksaimniecību un laukus.

 

Tāpat izzinoši pasākumi divu dienu garumā notiks daudzu desmitu pasākuma dalībnieku stendos.
Pasākumu vadīs – Valdis Melderis.
Apmeklētājiem ieeja ir bez maksas! Pasākums notiks neatkarīgi no laika apstākļiem!

 

*INFORMĀCIJAI – semināra programma, dalībnieki, norises un demonstrējumu laiki: www.traktordiena.lv

  • Publicēts:
    19.05.2017