Sabiedrības līdzdalība

Aicinām piedalīties Eiropas Komisijas sabiedriskajā apspriešanā par zaļināšanas prasību īstenošanas pieredzi ieviešanas pirmajā gadā

Sadarbības līgumi ar NVO

Nevalstisko organizāciju un sabiedrības partneru iesaiste nacionālo pozīciju sagatavošanā

Lauksaimnieku nevalstisko organizāciju konsultatīvā padome (rīkojums par padomes sastāvu un nolikums)

 

Iespēja pieteikt dalību augstu valsts amatpersonu plānotās vizītēs ārvalstīs

Lai uzņēmējiem, t.sk. lauksaimnieku organizācijām, asociācijām, kooperatīviem u.c., savlaicīgi sniegtu informāciju par augstu valsts amatpersonu plānotajām vizītēm ārvalstīs, kur paredzēta uzņēmēju līdzdalība, ir izveidots amatpersonu vizīšu kalendārs. Kalendāra pieejamība ļauj laikus ieplānot dalību vizītes biznesa delegācijā, bet vizīšu organizētājiem - savlaicīgāk identificēt uzņēmēju interesi par plānotajām vizītēm. Kalendārs un informācija par vizītēm tiek regulāri precizēta un papildināta.

Par interesi dalībai vizītēs lūdzu sazināties ar Arvīdu Krivenu, Starptautisko lietu un stratēģijas analīzes departamenta Starptautisko lietu nodaļas vadītāju, tel: 67027027 e-pasts: Arvids.Krivens[a]zm.gov.lv.

Tāpat būsim pateicīgi savlaicīgi saņemt informāciju par jautājumiem (problēmām vai sadarbības iespējām), kurus vizītes laikā būtu nepieciešams uzrunāt.

 

EK aptauja par Kopējās lauksaimniecības darbību
Aicinām lauksaimniekus un nozares pārstāvjus aktīvi piedalīties Eiropas Komisijas izplatītajā interneta aptaujā un paust savu viedokli par Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) līdzšinējo darbību un sniegt priekšlikumus uzlabojumiem.
Aptauja ir daļa no esošās KLP izvērtējuma, ko veic Eiropas Komisija. Pēc politikas izvērtējuma veikšanas Eiropas Komisija sniegs savus priekšlikumus par to, kādai jābūt KLP pēc 2020.gada.

 

Aptaujā ir iekļauti 34 jautājumi. Piemēram, kas ir galvenais KLP uzdevums un vai esošā KLP to spēj izpildīt, kas visvairāk traucē kļūt par lauksaimnieku, pēc kādiem kritērijiem būtu jāpiešķir tiešie maksājumi u.c. jautājumi. Beigās aptaujas dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja pievienot atsevišķu dokumentu par šo tēmu.
Aptaujas termiņš: 02.05.2017.
Aptauja pieejama ŠEIT.