Diskutē par Zivju fonda darba rezultātiem un darbību nākotnē

Zemkopības ministrijā, 2014. gada 16. decembrī, norisinājās seminārs par Zivju fonda pasākumu rezultātiem un projektu īstenošanas pilnveidošanu. Seminārā piedalījās ap 70 cilvēku – nozares eksperti, pašvaldību darbinieki, makšķernieku biedrību pārstāvji un zivju audzētāji.

 

Semināru atklāja Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamenta direktors un Zivju fonda vadītājs Normunds Riekstiņš, kurš pastāstīja par Zivju fonda projektu rezultātiem un to īstenošanai nepieciešamajiem uzlabojumiem.

 

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta „BIOR” pārstāve Dr.vet.med. Ruta Medne sniedza ieskatu Zivju resursu pavairošanas aktualitātēs saistībā ar Zivju fonda projektiem.
Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) pārstāvji Sandra Eglāja un Jānis Pērle prezentēja DAP pieredzi un ieteikumus, īstenojot Zivju fonda projektus vairāku gadu garumā.

 

Par Alūksnes un Limbažu novada pašvaldību ieguvumiem no Zivju fonda projektu īstenošanas pastāstīja Alūksnes novada pašvaldības aģentūras „ALJA” direktors Māris Lietuvietis un Limbažu novada pašvaldības aģentūras „ALDA” direktors Jānis Remess.

 

Seminārā dalībnieki aktīvi diskutēja par prezentācijās uzzināto, kā arī apsprieda iespējamos uzlabojumus Zivju fonda turpmākajā darbībā. Savukārt noslēgumā Normunds Riekstiņš un Ruta Medne sniedza atbildes uz semināra dalībnieku jautājumiem.

  • Publicēts:
    19.12.2014

Darba plāns

  • Novada Garša
  • ZM klientu apkalpošanas centrs
  • valsts ir internetā