Jau astoto gadu pārtikas ražotāji pārstāvēs Latviju izstādē “Gulfood” Dubaijā

Jau astoto gadu pārtikas ražotāji pārstāvēs Latviju izstādē “Gulfood” Dubaijā

Svētdien, 21. februārī, durvis vērs viena no pasaulē pieprasītākajam pārtikas izstādēm “Gulfood 21” Dubaijā (AAE), kur Latvijas pārtikas ražotāji jau astoto gadu rādīs savu produkciju. “Gulfood 21” šogad ir pirmā pārtikas izstāde pasaulē, kura uzņem ražotājus stendos, ļaujot izstādi aplūkot un ar produkciju klātienē iepazīties arī apmeklētājiem. 

 

Dubaijas Pasaules tirdzniecības centrā būs arī Latvijas ražotāju 174 kvadrātmetru kopstends, ko ar Zemkopības ministrijas atbalstu organizējis Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI). Kopstendā, ievērojot visus Covid-19 ierobežošanas nosacījumus, produkciju izstādīs seši Latvijas pārtikas ražotāji - SIA “Cannelle Bakery”, SIA “Markol”, SIA “King Coffee Service”, SIA “Nordic Food”, SIA “Pernes L” un SIA “Felici”, kura viens no produktiem ir nominēts labākā iepakojuma dizaina balvas saņemšanai. 

 

Šogad “Gulfood” notiek jau 26. gadu un tajā piedalīsies 2500 uzņēmumi no 85 valstīm. Vairāk nekā 60 kulinārijas meistari piedāvās meistarklases, bet virs 110 profesionāļu no biznesa, valsts iestāžu vadības un pārtikas inovatoru vidus dalīsies iegūtajā pieredzē. “Gulfood” gadskārtēji piesaista vairāk nekā 100 tūkstošus pārtikas nozares speciālistu no vairāk nekā 180 valstīm. Tiesa, sakarā ar Covid-19 ierobežojumiem pasaulē, daļa šāgada pasākumu būs digitālā formātā. 

 

Plašāku informāciju par izstādi var skatīt izstāžu rīkotājsabiedrības tīmekļvietnē www.gulfood.com. Sekot līdzi notikumiem izstādē varēs AREI izstāžu tīmekļvietnē “Facebook” Latvijas Pārtikas Produktu Parāde.

__________________________
Informāciju sagatavoja:
Rūta Rudzīte
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: +371 67027498
E-pasts: ruta.rudzite@zm.gov.lv 
Tīmekļvietne: www.zm.gov.lv 

  • Publicēts:
    19.02.2021