Ugunsdzēsības auto

Valdība otrdien, 6. jūnijā, apstiprinājusi Zemkopības ministrijas sagatavoto Ministru kabineta rīkojumu par valsts kustamās mantas nodošanu bez atlīdzības Ukrainai, atļaujot ZM bez samaksas nodot Ukrainas valdības iestādēm piecus ugunsdzēsības transportlīdzekļus, kas atrodas Valsts meža dienesta (VMD) bilancē un kuru nepieciešamība un lietderība Ukrainai tikusi saskaņota ar fondu “Entrepreneurs for Peace”.

VMD ir atsaucies aicinājumam atbalstīt Ukrainu un palīdzēt novērst ar kara darbību saistītās ārkārtējās situācijas sekas. Dienests ir pārskatījis tā rīcībā esošos dienesta transportlīdzekļus un secinājis, ka var atbalstīt Ukrainu ar pieciem ugunsdzēsības transportlīdzekļiem -  ZIL131, GAZ 3308 un trīs GAZ 66, kuri nav nepieciešami iestādes funkciju nodrošināšanai.

Ugunsdzēsības transportlīdzekļu nogādāšanu Ukrainā un to nodošanu Ukrainas valdības iestādēm nodrošinās fonds “Entrepreneurs for Peace”.

Rīkojums “Par valsts kustamās mantas nodošanu bez atlīdzības Ukrainai” stāsies spēkā tā parakstīšanas brīdī un tiks publicēts oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Foto no VMD arhīva

Rūta Rudzīte

Sabiedrisko attiecību speciāliste
Ruta.Rudzite [at] zm.gov.lv