Informācija plašsaziņas līdzekļiem

Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards ceturtdien, 2022. gada 16. jūnijā, reģionālajā darba vizītē apmeklēs Kurzemi.

Atsaucoties biedrības “Latvijas Zemnieku federācija” (LZF) un “Gaļas liellopu audzētāju biedrība” aicinājumam, zemkopības ministrs apmeklēs Tukuma novadu, kur Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā tiksies ar Kurzemes lauksaimniekiem. Tikšanās laikā iecerēts pārrunāt plānoto Eiropas Savienības atbalstu lauksaimniecībai no 2023. gada, kā arī diskutēt par lauksaimniecības nozares aktualitātēm.

Vizītes laikā zemkopības ministrs kopā ar biedrību pārstāvjiem klātienē apmeklēs divas saimniecības – saimniecību “Mazburkas” Smārdes pagastā, Tukuma novadā, kas jau 15 gadus nodarbojas ar vīnkopību un aitkopību un kļuvusi par iecienītu tūrisma objektu. 

Tāpat ministrs apmeklēs arī bioloģisko saimniecību “Krikši” Kandavas pagastā, Tukuma novadā, kas nodarbojas ar Šarolē šķirnes gaļas liellopu un to krustojumu audzēšanu, kā arī piedāvā iespējas interesentiem iepazīties ar gaļas liellopu audzēšanu. 

Darba vizītes noslēgumā zemkopības ministrs apmeklēs Ventspils zinātnes centra VIZIUM atklāšanas pasākumu. Kristīne Kļaveniece
Zemkopības ministra padomniece
Tālrunis: +371 26417267
E-pasts: kristine.klaveniece@zm.gov.lv     
www.zm.gov.lv