Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
20
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Publisko tiesību juridiska persona
Privāto tiesību juridiska persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Lai varētu veikt jūrā nozvejoto zivju pirmo pirkšanu, ir jāreģistrējas Zemkopības ministrijā un jāsaņem zivju pircēja reģistrācijas apliecība, kas ir derīga 3 gadus no tās izdošanas dienas.

Procesa apraksts

 1. Iesnieguma iesniegšana
  Pretendents Zemkopības ministrijā iesniedz iesniegumu zivju pircēja reģistrācijai, kuram pievieno attiecīgos dokumentus un informāciju par gada laikā plānoto zivju pirmās pirkšanas darījumu skaitu.
  Kontakti: Republikas laukums 2, Rīga, LV-1981, t.67027660, baiba.ake@zm.gov.lv

  Pakalpojums ir bezmaksas.

 2. Zivju pircēja reģistrēšana
  Zemkopības ministrija LZIKIS sistēmā reģistrē zivju pircēju un sagatavo apliecību.

 3. Zivju pircēja reģistrācijas apliecības izsniegšana
  Zemkopības ministrija izsniedz zivju pircēja reģistrācijas apliecību, kas ir derīga trīs gadus no tās izdošanas dienas; noteiktu skaitu unikālu secīgas kārtas numuru katra atsevišķa zivju pirmās pirkšanas darījuma reģistrācijai; lietotāja identifikatoru (lietotājvārds un parole) zivju pirkšanas darījumu elektroniskai reģistrācijai „Zvejas darbību elektroniskās reģistrēšanas un ziņošanas sistēmā”.
  Dokumentus var saņemt pa pastu, e-pastu, vai arī ierodoties klātienē Republikas laukumā 2, Rīgā, LV-1981.

  Latvijā valsts iestāžu izdotie lēmumi var tikt apstrīdēti, saskaņā ar Administratīvā procesa likumu. Ārvalstu uzņēmējiem papildus lēmumu apstrīdēšanai ir iespēja izmantot arī alternatīvu strīdus risināšanas mehānismu (SOLVIT)