Kontakti - Norway grants

Norway grants logotips

Kontaktpersonas 

 

Projekta vadītājs:

Lauris Leitāns, tālrunis 27087484, e-pasts Lauris.Leitans@gmail.com

 

Zemkopības ministrijā:

Lauksaimniecības departamenta Lauksaimniecības ilgtspējīgas attīstības nodaļas vadītāja Kristīne Sirmā, tālrunis 29178894, e-pasts Kristine.Sirma@zm.gov.lv 

Starptautisko lietu un stratēģijas analīzes departamenta Starptautisko lietu nodaļas vadītāja Agnese Mētra, tālrunis 29286674, e-pasts Agnese.Metra@zm.gov.lv 

Saziņai ar plašsaziņas līdzekļiem: Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas Sabiedrisko attiecību speciāliste Rūta Rudzīte, tālrunis 67027498, e-pasts Ruta.Rudzite@zm.gov.lv

 

 

 

Norvēģijas Bioekonomikas pētījumu institūtā (NIBIO): 

Izpētes un statistikas nodaļas vadītāja Siri Svendgard Stokke, e-pasts Siri.svendgard-stokke@nibio.no 

 

Latvijas Universitātē:

asociētais profesors, vadošais pētnieks Raimonds Kasparinskis, tālrunis 26479040, e-pasts Raimonds.Kasparinskis@lu.lv 

 

Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā “Silava”: 

vadošais pētnieks Andis Lazdiņš, tālrunis 26595586, e-pasts Andis.Lazdins@silava.lv

zinātniskā asistents Ieva Līcīte, tālrunis 29183320, e-pasts Ieva.Licite@silava.lv

 

Valsts augu aizsardzības dienestā:

 Augšņu agroķīmiskās izpētes daļas vadītāja Guna Šmitiņa, tālrunis 67552996, 26386884, e-pasts Guna.Smitina@vaad.gov.lv

 

 

Projekta partneru logotipi